Obec  Obecní úřad  Společenský klub  Art Time-Lodenice.Net   Dnes je 27.5.2024

Základní informaceDůležité dokumentyPro uživateleJak se stát členem?VysílačeIP TelefonieOtázky a odpovědiKontakty

  Aktuality

1.12.2008 - ZRYCHLUJEME

         Vážení členové! Naše síť prochází neustálým obnovováním, proto bychom vás rádi informovali, že máte možnost se již připojovat pomocí zařízení, které pracuje na frekvenci 5GHz, což umožňuje dosáhnout vyšších přenosových rychlostí. Pokud máte zájem o bližší info, kontaktujte nás na info@lodenice.net.

21.8.2007 - Aktuální počasí

        Každý návštěvník našich stránek může nyní lehce zjistit, jaké počasí v našem okolí právě máme. Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí další podrobnosti.

27.1.2007 - Reakce na článek uveřejněný 16.9.2006
     Rádi bychom uvedli, že celý článek se týká pouze naší reakce na požadavky římskokatolické církve. Pan Pecinovský nám vždy vycházel vstříc a maximálně se snažil, aby vše dopadlo rozumným řešením. Slovo "chamtivost" bylo zvoleno nejspíše velice neopatrně, ale pravda je, že díky těmto přemrštěným požadavkům nezíská nikdo nic. Proto se omlouváme všem věřícím , které mohlo toto slovo urazit a věříme, že naší omluvu přijmou.

24.9.2006 - Dnes jsme vybudovali další vysílač s názvem LNAP04, který se nachází u našeho člena na domě, který stojí v nové zástavbě Na Radosti.

16.9.2006 - Z důvodu chamtivosti římskokatolické církve jsme byli nuceni sundat zařízení z kostela sv.Bartoloměje na Vráži. Jejich požadavek na nájemné ve výší 30.000 Kč ročně je pro naše neziskové sdružení příliš. Jaksi nemohli bratři pochopit, že nejsme mobilní operátor. Naštěstí jsou zde lidé jako starostka obce Vráž, která nám ihned vyšla vstříc a umožnila nám dát vysílač na místní ZŠ. Tím se trochu zhoršilo pokrytí této krásné obce, ale budeme nadále pracovat na jejím lepším pokrytí.

15.5.2006 - Tento víkend byl spuštěn vysílač na panelovém domě u GZ Tento vysílač je určen pro potřeby obou panelových domů. Pokud se chcete připojit ihned nás kontaktujte.

22.4.2006 - Dne 28.4.2006 v 19:00 se ve velkém sále společenského klubu uskuteční valná hromada občanského sdružení Art Time. Všichni členové jste srdečně zváni. Návrh programu valné hromady je ke stažení zde.>>>

20.4.2006 - Dnes byl vybudován AP na bytovce v Chrustenicích č.p.136. Tento dům se nachází v Chrustenicích na hřištěm. Bližší umístění je patrné v sekci  "Vysílače". Nyní se můžete všichni na tento vysílač připojovat a otestovat jeho funkčnost. Anténu poznáte lehce, je to bílá tyč cca 80 cm dlouhá. Neváhejte a pište na info@lodenice.net .

13.3.2006 - V neděli 12.3.2006 členové Smajkls a Brody vybudovali vysílač na budově na Jánské. Vysílač se nachází na třetím baráku vpravo od železničního podjezdu. Je to 80cm dlouhá bílá tyč, takže jí nemůžete přehlédnout. Takže neváhejte a připojujte se.

13.2.2006 - Již je spuštěn plně funkční vysílač na kostele ve Vráži. Každý kdo vidí na střechu zvonice se může již připojit k naší komunitní síti. Neváhejte a připojte se !!!

12.2.2006 - Byl spuštěn druhý AP na společenském domě. V tuto chvíli jsou tedy k dispozici 2 vysílače se jmény sítí LNAP01 a LNAP02. Z těchto stávajících vysílačů s přehledem pokrýváme celou část Loděnic kolem náměstí, oblast na Radosti a na Šachtě a jsou pokryty i některé domy na Jánské.

6.2.2006 - V dnešní době je plně funkční vysílač ve Školní ulici, již jsou k němu připojeni první členové a rychlost je nyní 1Mbit. Tento týden se bude dávat vysílač i na střechu loděnického klubu.V současné době hledáme možnost, jak se dostat se signálem na Jánskou a do Chrustenic. Víte-li nějaké možnosti, určitě nás kontaktujte.

 

  Aktuality

(C) 2006 Smajkls